Doświadczenie i wiedza

SetPoint Olsztyn

Oprócz wieloletniego doświadczenia oraz fachowej wiedzy, w SetPoint dysponujemy nowoczesnym, zróżnicowanym pod kątem parametrów sprzętem, dzięki któremu zajęcia są przyjemne, ale i efektywne.

Piłki i nie tylko

Na treningach dla dzieci wykorzystujemy specjalne piłki metodyczne (tzw. gąbczaki, piłki RED, ORANGE oraz GREEN- bezpieczne piłki dla najmłodszych), małe rakiety dostosowane wagą i wielkością do małych zawodników i mniejsze siatki. Obecne są także balony, kolorowe piłki i piłki do zabawy w wodzie. W programie treningowym Tenis10 używamy piłek kolorowych Babolat KID. W zajęciach dla średniozaawansowanych wykorzystywane są piłki Babolat MID (30% wolniejsze), a w drugim etapie przechodzimy na piłki turniejowe.

Akcesoria i dodatki treningowe

Zajęcia urozmaicają ponadto akcesoria treningowe: cele umieszczone na siatce, pachołki, skakanki i znaczniki. Używamy również nowoczesnej maszyny do wyrzucania piłek (Lobster V). Młodzi i dorośli uczą się gry w tenisa na rakietach Babolat Play (ułatwiają ocenę statystyczną uderzeń i ocenę miejsca uderzeń piłki na rakiecie)- rakiety z wbudowanymi czujnikami. Posiadamy sprzęt do mierzenia prędkości piłek podczas serwisu. Wykorzystujemy też kamerę, aparat oraz rzutnik do analizy błędów technicznych. Opracowaliśmy całą gamę pomocy treningowych od Wielkich gier Planszowych dla najmłodszych po feedbackowe karteczki z nauką strategii i przewidywania przeciwnika.

Posiadamy rakiety testowe, które każdy zawodnik może popróbować i wybrać sprzęt, który najlepiej do niego pasuje.

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

Administrator Danych
Polityka Prywatności
Akceptuję