Gdzie gramy?

Zapraszamy Cię do naszej nowoczesnej Hali Tenisowej, która oferuje doskonałe warunki do gry w tenisa przez cały rok. Nasza kryta hala pneumatyczna wyposażona jest w dwa korty tenisowe o nawierzchni mączka ceglana, co sprawia, że możesz cieszyć się grą bez względu na warunki atmosferyczne na zewnątrz.

W okresie jesienno-zimowym nie musisz się martwić niską temperaturą, ponieważ nasza hala jest ogrzewana, co zapewnia komfortowe warunki do gry, bez względu na to, jaka aura panuje na zewnątrz.

Hala tenisowa

Nasza lokalizacja na terenie V Liceum Ogólnokształcacego w Olsztynie (ul. Krasickiego 2) sprawia, że jesteśmy łatwo dostępni dla wszystkich miłośników tenisa. Poza kortami tenisowymi, posiadamy również wygodne zaplecze sanitarne, abyś mógł się przygotować i odświeżyć przed lub po grze.

Zapraszamy do naszej Hali Tenisowej, gdzie komfort, wygoda i możliwość gry przez cały rok idą w parze z profesjonalnym podejściem do tenisa. Do zobaczenia na korcie!

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

Administrator Danych
Polityka Prywatności
Akceptuję