Nasza Leśna Baszta

W Brąswałdzie

Nad samą rzeką Łyną i ogrodzoną działką 10 ha znajduje się wiele niespodzianek! 7 ha własne lasu, gdzie dowoli będziemy realizować nasz program surviwalowyJ. Ogrodzone i bezpieczne miejsce na wypoczynek TYLKO dla Naszej obozowej grupy! Żadnych osób z zewnątrz! Tak całe 10 ha tylko dla Was! W środku Naszego Lasu znajduje się Leśna Baszta! To dwa budynki z nowo wyremontowanymi pokojami- wręcz komnatami zamkowymi! Piękne nowe łazienki w super standardzie! Niezwykłe dodatkowe budynki, w których będziemy realizować EVENTY iście po KRÓLEWSKU! Ci co Nas poznali wiedzą, że staniemy na wysokości zadania! Nocne eskapady na Naszym terenie będą już standardem. Mamy nadzieję, że w tym nowym miejscu Zakochasz się tak jak My! W końcu to Twoje SetPointowe miejsce!

10 ha prywatnego lasu

Rzeka z prywatną plażą

Leśna baszta

Brama widokowa

Infrastruktura sportowa

Pokój lego

Pokój gier planszowych na wieży

Pokój wizażystki

Reflektarz rycerski

A TO WSZYSTKO POŚRÓD REZERWATU DOLINY RZEKI ŁYNY I SIEDLISKA PTAKÓW DRAPIEŻNYCH!

ZAKWATEROWANIE

Pokoje 5-6 osobowe (styl zamkowy) z Nowymi łazienkami w stylu LOFT. Na każdym piętrze antresore do spędzania wolnego czasu

WYŻYWIENIE

Catering oraz własna kuchnia- 3 posiłki dziennie plus przekąski

Cena zawiera:

Transport w obie strony, zakwaterowanie i pełne wyżywienie, wszystkie atrakcje, treningi tenisa, opiekę trenerów, wychowawców i lekarza

ZAPISZ SWOJE DZIECKO JUŻ TERAZ!

  Dane opiekuna

  Wybierz ofertę:  Dane dziecka
  Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych, prawie ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania oraz prawie do wycofania zgody na przetwarzanie moich danych osobowych.

  SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ TERMINÓW NA STRONIE:

  Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

  Administrator Danych
  Polityka Prywatności
  Akceptuję