Liga Tenisowych Jastrzębi CZERWONA PIŁKA – mikro Granty – projekt dofinansowany przez Ministerstwo Sportu i turystyki. Program „MIKRO GRANTY” jest finansowany ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej, którego dysponentem jest minister właściwy ds. kultury fizycznej. Realizatorem zadania jest Fundacja Orły Sportu.

  • Liczba Uczestników: 100
  • Rekrutacja: osoby chętne w poszczególnych przedszkolach; PROMOCJA: baner i plakaty reklamowe w przedszkolach

Liga Tenisa Dzieci miała na celu aktywizację dzieci poprzez rozgrywki tenisowe (dobrane do odpowiedniej grupy wiekowej oraz poziomu gry). Turniej stanowił również swoisty pomost do upowszechniania sportu poprzez rywalizację. Liga dzieci została rozegrana w czerwonej kategorii piłek. Był to turniej dla wszystkich osób już grających w tenisa lub rozpoczynających swoją naukę. Piłka czerwona rekomendowana przez Polski Związek Tenisowy jest przeznaczona dla dzieci w wieku ok 5-10 lat. Popularyzacja w grupach najmłodszych to podstawa budowania motywacji do treningów tenisa oraz zajęć ogólnosportowych.

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

Administrator Danych
Polityka Prywatności
Akceptuję