Aktualności

UKS AKADEMIA TENISA SETPOINT BIERZE UDZIAŁ W PROGRAMIE „Przez ruch po zdrowie"

2020-10-26

„Przez ruch po zdrowie - upowszechnianie różnorodnych form aktywności fizycznej wśród dzieci i młodzieży, osób dorosłych i osób niepełnosprawnych” GMINA OLSZTYN (współfinasujący)

Upowszechnianie różnorodnych zajęć sportowych dla dzieci z przedszkoli. Treningi ogólnosportowe z elementami tenisa będą przygotowywały dzieci pod kątem motorycznym, koordynacyjnym oraz będą rozwijać koncentrację. Dzieci otrzymają karty do zbierania umiejętności. Każde zdobycie umiejętności będzie się wiązać z widowiskowym charakterem zadania przy użyciu nowoczesnego sprzętu studyjnego.

UKS AKADEMIA TENISA SETPOINT OTRZYMAŁA DAROWIZNĘ OD FUNDACJI LOTTO im.HANNY KONOPACKIEJ.

2020-10-26

"Sportowe Wakacje z Fundacją LOTTO" Edycja 1/2020

Darowizna na przeprowadzony obóz w dniach 29 czerwca-8 lipca 2020 w Gierłoży.

Obóz zakładał szkolenie Adeptów mających ochotę nauki tenisa pod względem technicznym jak i taktycznym oraz turniejowym. Zakłada wprowadzanie autorskich gier tenisowych, które urozmaicają treningi i pozawalają na naukę integracji młodzieży. Drugim aspekt stanowi praca w zespole gdzie poprzez GRY INTEGRACYJNE wzorowane na popularnych programach telewizyjnych powodują zwiększenie godzin aktywności ruchowej oraz nauki budowania relacji w grupie.

Darowizna zostanie przeznaczona na : - zakup piłek, -zakup koszulek, -wynagrodzenia trenerów oraz lekarza, -wynajem obiektu.

WYSOKIE WYNIKI AKADEMII SETPOINT W TALENTIADZIE!

2020-10-06
Nasza Drużyna składająca się z 4 zawodników (Tomasz, Staś, Zuzka i Lena) początkowo startują w TALENTIADZIE w eliminacjach województw Warmińsko-Mazurskiego i Kujawsko-Pomorskiego.
 
Startuje wraz z Nami 5 drużyn. Początkowo bardzo nieśmiało nie zakładając przejścia do następnego etapu zdobywamy 2 MIEJSCE W OLSZTYNIE!
 
W PÓŁFINAŁACH (16 najlepszych drużyn z całej Północnej i centralnej Polski) rozgrywki już są na znacznie wyższym poziomie. Czuć potężną presję! Każdy chce dostać się do FINAŁU ( w tym samym czasie rozgrywane są PÓŁFINAŁY w Poznaniu- Polska Północna). Rozgrywamy wszystkie konkurencje i wracamy do domu… tylko 8 drużyn przechodzi dalej.
 
Mając długą drogę do domu decydujemy, że wracamy i nie czekamy na wyniki. Dojeżdżając już do Olsztyna po 5 godzinnej jeździe dowiadujemy się, że zdobywamy 2 MIEJSCE W KONKURENCJACH SPRAWNOŚCIOWYCH i ostatecznie ZDOBYWAMY 6 MIEJSCE W PÓŁFINAŁACH w Radomiu i tym samym jedziemy na FINAŁY!
 
Tygodniowe przygotowania i WIELKI WYRÓŻNIENIE! Start w ostatnim etapie w Poznaniu to już wielki prestiż! Spośród 100 drużyn tylko 16 najlepszych a wśród nich Drużyna tenisowa z Olsztyna- Akademia Tenisa Setpoint! Po długim dniu rozgrywek ZDOBYWAMY PUCHAROWE 6 MIEJSCE! To NAJWIĘKSZY SUKCES AKADEMII SETPOINT w Drużynowych Rozgrywkach Talentiady!

Program KLUB 2020 daje możliwość bezpłatnych zajęć treningowych dla zgłoszonych zawodników!

2020-10-06
Treningi tenisa to nie tylko technika i strategi, ale i przygotowanie sprawnościowe i motoryczne! Nauka rozciągania i prawidłowe nawyki pozostaną na całe życie:-)
 
Wielkie podziękowania dla Ministerstwa Sportu i Turystyki za Współfinansowanie Projektu!

Dofinansowanie realizacji zadania publicznego ze środków finansowych Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej

2020-09-23
UKS AKADEMIA TENISA SETPOINT  otrzymała dofinansowanie realizacji zadania publicznego ze środków finansowych Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej polegającego na rozwijaniu sportu dzieci i młodzieży w ramach Programu „Klub” 2020.
 
Już niedługo przeprowadzimy Testy do Narodowej Bazy Talentów!
Działamy z Programem Klub już 3 rok:-)

TURNIEJ TENISOWYCH JASTRZĘBI! Sierpień 2020!

2020-08-20

MAMY DLA WAS ŚWIETNĄ WIADOMOŚĆ!

Samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego (współfinansujący turniej) wraz z Akademia Tenisa SetPoint ogłaszają TURNIEJ TENISOWYCH JASTRZĘBI!
Turniej jest BEZPŁATNY dla każdej chętnej osoby!


Na zgłoszenia czekamy do 24 sierpnia! ZGŁOSZENIA POD NR 509239992 lub na fb:-)

ROZKŁAD TURNIEJU:

29 SIERPNIA 2020

  • Kategoria POMARAŃCZOWA do 12 lat
  • Kategoria ŻÓŁTA powyżej 12 roku życia

30 sierpnia

  • Kategoria ZIELONA
  • Kategoria ŻÓŁTA powyżej 13 lat (piłka turniejowa)

Miejsce KORTOWO.

Bardzo prosimy o udostępnianie:-)

Każdy z Uczestników otrzyma Super Nagrody oraz pamiątkowy pucharek i UWAGA zobaczycie również pokaz z prawdziwym jastrzębiem:-)

Zapraszamy!

Adepci Akademii Tenisa SetPoint!

2020-04-29
Od 4 maja 2020 treningi odbywać się będą na kortach otwartych w KORTOWIE Jana Heweliusza 5, 11-041 Olsztyn.
Korty znajdują się za sklepem SPOŁEM przy Stołówce Akademickiej.
 
Z uwagi na stan epidemiczny prosimy, aby Rodzice nie wchodzili na korty (można spokojnie poczekać w samochodzie lub na trybunach- prosimy o zachowanie bezpiecznej odległości, używanie maseczek, a najlepiej pozostanie w dalekiej odległości...polecamy spacer:-).

Udział w Konferencji trenerów tenisa 6-8 marca 2020 Kalisz - Jak wychować kompletnego i wszechstronnego zawodnika

2020-03-23

Trenerzy Akademii Tenisa SetPoint  w dniach 6-8 marca wzięli udział w Konferencji trenerów tenisa 6-8 marca 2020 Kalisz- „Jak wychować kompletnego i wszechstronnego zawodnika”. Podczas konferencji mieliśmy okazję obserwować jednych z najlepszych trenerów w swoich specjalizacjach.

Sukcesy naszych zawodniczek!

2019-12-10

Ostatni TYDZIEŃ był pełen sukcesów Naszych Zawodniczek!

Zuzanna Hellis- zdobyła I miejsce w kategorii Czerwonej oraz II miejsce w kategorii pomarańczowej w Mrągowie! I tu Uwaga- grała aż 8 godzin! Zaskoczyła wszystkich! Skąd taka siła i wytrzymałość? Gratulacje!

Copyright Akademia Tenisa SetPoint 2015 / Wszelkie prawa zastrzeżone
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.