Trenerzy Tenisa Setpoint

Nasza Akademia to fantastyczna atmosfera, którą tworzą niesamowici ludzie. Nasz zgrany zespół, trenerzy Maciej, Grzegorz, Bartosz, Łukasz, Kasjan i Piotr zawsze prowadzą treningi na najwyższym poziomie, co odzwierciedlają wyniki naszych zawodników.

Wszystko jest zawsze otoczone fantastyczną, pełną humoru atmosferą - Rodzinną i Partnerską. Nasi trenerzy są niezwykle zgrani dzięki temu każdy nasz zawodnik czuje się wyjątkowo i zawsze może liczyć nie tylko na fachową radę, ale i wsparcie!

 

 

 

Piotr Paderewski

Instruktor Akademii Tenisa Setpoint.

Student Fizjoterapii.

Piotr jest ekspertem od programu TENIS10. Prowadzi treningi z najmłodszymi Adeptami. Jego treningi są zawsze bardzo bogate w różnorodność zadań i akcesoriów treningowych. Jest uwielbiany przez grupy 4-6 latków!

W Akademii odpowiedzialny jest również za warsztaty z rozciągania oraz przygotowania motorycznego Zawodników Wyczynowych. Ma ogromną wiedzę dotyczącą prawidłowego rozwoju organizmu młodego sportowca.

Jego największą pasją jest sport w każdej postaci.

Copyright Akademia Tenisa SetPoint 2015 / Wszelkie prawa zastrzeżone
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.