Treningi tenisa dla młodzieży

Grupy Młodsza Młodzież. Wiek 11-15 lat.

Grupy podzielone są zarówno na umiejętności i wiek. Grupa 11-13 i 13-15 - latków. Nauka techniki i taktyki na każdym treningu procentuje nie tylko doskonałymi uderzeniami, ale przede wszystkim skutecznością na korcie.

Nasi Tenisiści już od początku uczeni są gier na punkty dzięki czemu łatwiej jest im zmniejszać tzw. hebla tenisowego (paraliżujący stres). Umiejętność radzenia sobie ze stresem jest już rozwijana na początkowym etapie. Na treningu analizowane są błędy techniczne za pomocą kamery go pro i aparatu. Analiza błędów technicznych odbywa się na rzutniku na obiekcie.

Akcesoria treningowe: cele umieszczone na siatce, pachołki, maszyna do wyrzucania piłek Lobster V, skakanki, znaczniki, urozmaicają treningi. Nasi adepci 2 razy do roku startują w turnieju grupowym oraz ogólnoklubowym, w którym mogą sprawdzić swoje umiejętności.

Wykorzystujemy piłki o 30% wolniejsze (BABOLAT MID) oraz Babolat Gold. Prowadzimy treningi mentalne z psychologiem sportowym- instytut ciała i umysłu. Ukoronowaniem Naszych treningów jest letni obóz tenisowy gdzie rówieśnicy z różnych grup mogą się poznać i zintegrować. Nasze obozy ze względu na bardzo ciekawą formę (każdego dnia inny event – rywalizacje w grupach - ciekawe formy treningu mentalnego) cieszą się olbrzymim powodzeniem.

CENNIK

  • treningi 2 razy w tygodniu (2x1 h zegarowa) 150 zł z kartą klubową*
  • treningi 2 razy w tygodniu (2x1,5 h) 250 zł z kartą klubową*
  • treningi indywidualne: cena 80 zł/h w okresie maj-sierpień, 100 zł/h w okresie wrzesień-kwiecień. Ceny podane dla osób z kartą klubową* (podpisanie pod kartą klubową)
  • treningi grupowe+ treningi indywidualne + sparingi-ZAWODNICY- oferta przygotowana indywidualnie

*Kartę klubową otrzymuje się nieodpłatnie wypełniając formularz

GRAFIK

  • Wtorki godz 18.30, Środy godz 17.00, Piątki godz 16.00, Niedziele godz 12.00
  • Ssobota godz 9.00-10.30, Niedziela godz 9.30-11.00 - grupa zaawansowana
Copyright Akademia Tenisa SetPoint 2015 / Wszelkie prawa zastrzeżone
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.