Treningi tenisa dla dorosłych

Treningi dla dorosłych i młodzieży od 16 lat

  • grupy początkujące
  • grupy średniozaawansowane
  • grupy zaawansowane

Treningi tenisa prowadzimy według zaleceń International Tennis Federation oraz Polskiego Związku Tenisowego. Nasi trenerzy uczestniczą w licznych szkoleniach i konferencjach międzynarodowych. Każdego nauczymy techniki pozwalającej zapobiec kontuzjom i urazom.

Tenis po krótkim kursie stanie się olbrzymią przyjemnością… a w miarę jedzenia apetyt rośnie. Uczymy zarówno techniki jak i taktyki. Umawiamy naszych adeptów na sparingi. Używamy piłek o 30% wolniejszych (Babolat Green - I etap szkolenia technicznego), w drugim etapie przechodzimy na piłki Babolat Gold. Nasza Akademia jest najlepiej wyposażona wśród istniejących klubów w naszym województwie. Poza podstawowym sprzętem używamy również nowoczesnej maszyny do wyrzucania piłek (Lobster V). Wykorzystujemy kamerę, aparat oraz rzutnik do analizy błędów technicznych.

Umożliwiamy sprawdzenie szybkości zagranych piłek podczas treningu czy meczu. Naciągamy rakiety na elektronicznej nowoczesnej maszynie - specjalna zniżka dla klubowiczów. Dobieramy sprzęt i sprowadzamy w cenach hurtowych.

Terminy ustalamy indywidualnie w zależności od Państwa możliwości!

Copyright Akademia Tenisa SetPoint 2015 / Wszelkie prawa zastrzeżone
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.