Trenerzy Tenisa Setpoint

Nasza Akademia to fantastyczna atmosfera, którą tworzą niesamowici ludzie. Nasz zgrany zespół, trenerzy Maciej, Grzegorz, Bartosz, Łukasz, Kasjan i Piotr zawsze prowadzą treningi na najwyższym poziomie, co odzwierciedlają wyniki naszych zawodników.

Wszystko jest zawsze otoczone fantastyczną, pełną humoru atmosferą - Rodzinną i Partnerską. Nasi trenerzy są niezwykle zgrani dzięki temu każdy nasz zawodnik czuje się wyjątkowo i zawsze może liczyć nie tylko na fachową radę, ale i wsparcie!

 

 

 

Młodsza Młodzież (wiek 11-15 lat)

Grupy podzielone są zarówno na umiejętności jak i na wiek. Grupa 11-13 i 13-15 - latków.

W tym okresie rozwijamy podstawowe ruchy tenisowe. Nacisk kładziemy na technikę i rywalizację w grupach.

Zajęcia prowadzone są przez 1 lub 2 trenerów w zależności o liczby uczestników. Wykorzystujemy piłki o 30% wolniejsze (BABOLAT MID). Proponujemy zajęcia w grupach oraz doszkalające.

Prowadzimy treningi mentalne z psychologiem sportowym. Zajęcia te odbywają się raz na miesiąc i w dużym wymiarze godzinowym na obozach. Ćwiczenia prowadzone są z pomocą kamery, aparatu oraz rzutnika multimedialnego. Prowadzimy analizę błędów technicznych.

Zwiększamy pewność siebie i poczucie własnej wartości poprzez zajęcia autoprezentacji. 3 zdjęcia z rzutnikiem i analizą.

 

Copyright Akademia Tenisa SetPoint 2015 / Wszelkie prawa zastrzeżone
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.