Trenerzy Tenisa Setpoint

Nasza Akademia to fantastyczna atmosfera, którą tworzą niesamowici ludzie. Nasz zgrany zespół, trenerzy Maciej, Grzegorz, Bartosz, Łukasz, Kasjan i Piotr zawsze prowadzą treningi na najwyższym poziomie, co odzwierciedlają wyniki naszych zawodników.

Wszystko jest zawsze otoczone fantastyczną, pełną humoru atmosferą - Rodzinną i Partnerską. Nasi trenerzy są niezwykle zgrani dzięki temu każdy nasz zawodnik czuje się wyjątkowo i zawsze może liczyć nie tylko na fachową radę, ale i wsparcie!

 

 

 

Grupa Maluchy (4-5 latki)

Maluchy szkolone są wg zaleceń PZT, ITF i programu TENIS10, PLAY&STAY.

Zajęcia prowadzi nasz cały TEAM TRENERSKI. Mini tenis to specjalne piłki metodyczne (gąbczaki-bezpieczne piłki dla maluchów) i małe rakietki dostosowane wagą dla najmłodszych. Podczas inicjacji tenisowej UCZYMY BAWIĄC. Wiele pomocy metodycznych (balony, piłki gąbczaki, piłki kolorowe, piłki do zabawy w wodzie itp). Kolorowe zabawki, cele pozwalają zainteresować i motywować maluchów.

Na początku uczymy koordynacji ruchowej i koncentracji. Częste zmiany ćwiczeń nie nudzą a bawią i powodują coraz większe chęci. Dostosowane ćwiczenia i ciekawe historie wymyślane przez Trenerów bawią maluchów a przy okazji nabywają cennych doświadczeń i techniki biegania, rzutów. Wprowadzamy grupową rywalizację każdy wygrywa i każdy jest mistrzem swoich rekordów.

 

 
Copyright Akademia Tenisa SetPoint 2015 / Wszelkie prawa zastrzeżone
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.