Aktualności

WYSOKIE WYNIKI AKADEMII SETPOINT W TALENTIADZIE!

2020-10-06
Nasza Drużyna składająca się z 4 zawodników (Tomasz, Staś, Zuzka i Lena) początkowo startują w TALENTIADZIE w eliminacjach województw Warmińsko-Mazurskiego i Kujawsko-Pomorskiego.
 
Startuje wraz z Nami 5 drużyn. Początkowo bardzo nieśmiało nie zakładając przejścia do następnego etapu zdobywamy 2 MIEJSCE W OLSZTYNIE!
 
W PÓŁFINAŁACH (16 najlepszych drużyn z całej Północnej i centralnej Polski) rozgrywki już są na znacznie wyższym poziomie. Czuć potężną presję! Każdy chce dostać się do FINAŁU ( w tym samym czasie rozgrywane są PÓŁFINAŁY w Poznaniu- Polska Północna). Rozgrywamy wszystkie konkurencje i wracamy do domu… tylko 8 drużyn przechodzi dalej.
 
Mając długą drogę do domu decydujemy, że wracamy i nie czekamy na wyniki. Dojeżdżając już do Olsztyna po 5 godzinnej jeździe dowiadujemy się, że zdobywamy 2 MIEJSCE W KONKURENCJACH SPRAWNOŚCIOWYCH i ostatecznie ZDOBYWAMY 6 MIEJSCE W PÓŁFINAŁACH w Radomiu i tym samym jedziemy na FINAŁY!
 
Tygodniowe przygotowania i WIELKI WYRÓŻNIENIE! Start w ostatnim etapie w Poznaniu to już wielki prestiż! Spośród 100 drużyn tylko 16 najlepszych a wśród nich Drużyna tenisowa z Olsztyna- Akademia Tenisa Setpoint! Po długim dniu rozgrywek ZDOBYWAMY PUCHAROWE 6 MIEJSCE! To NAJWIĘKSZY SUKCES AKADEMII SETPOINT w Drużynowych Rozgrywkach Talentiady!
Copyright Akademia Tenisa SetPoint 2015 / Wszelkie prawa zastrzeżone
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.