Aktualności

UKS AKADEMIA TENISA SETPOINT BIERZE UDZIAŁ W PROGRAMIE „Przez ruch po zdrowie"

2020-10-26

„Przez ruch po zdrowie - upowszechnianie różnorodnych form aktywności fizycznej wśród dzieci i młodzieży, osób dorosłych i osób niepełnosprawnych” GMINA OLSZTYN (współfinasujący)

Upowszechnianie różnorodnych zajęć sportowych dla dzieci z przedszkoli. Treningi ogólnosportowe z elementami tenisa będą przygotowywały dzieci pod kątem motorycznym, koordynacyjnym oraz będą rozwijać koncentrację. Dzieci otrzymają karty do zbierania umiejętności. Każde zdobycie umiejętności będzie się wiązać z widowiskowym charakterem zadania przy użyciu nowoczesnego sprzętu studyjnego.

Miejsce realizacji zadania

Olsztyn, ul.Krasickiego 2, Hala tenisowa

Grupa docelowa

Grupa docelową stanowią  dzieci w wieku przedszkolnym (16 osób), dwie jednostki treningowe w tygodniu


Sposób rozwiązywania problemów/zaspokajania potrzeb grupy docelowej

Indywidualne podejście do grupy- trener podczas jednej godziny zegarowej zajmować się będzie max 8 osobami. W projekcie brać udział będzie dwóch Trenerów. Doświadczona Kadra rozwiązuje problemy adaptacyjne poprzez możliwość pokonywania realnych celów dopasowanych do danej osoby.

Komplementarność z innymi działaniami podejmowanymi przez organizację lub inne podmioty)

UKS Akademia Tenisa Setpoint realizuje Program Klub MsiT, który jest adresowany do dzieci w wieku szkolnym ( byłoby to płynne przejście po wcześniejszym przygotowaniu rocznym z dotacji przyznanie w ramach Programu "Przez ruch po zdrowie". Dodatkowo dzieci po roku zajęć miałyby większe szanse przejść pomyślnie testy sprawnościowe do przyjęcia do Programu Narodowego upowszechniania Tenisa realizowanego przez Polski Związek Tenisowy- program realizowany przez Nasz Klub.

 

Copyright Akademia Tenisa SetPoint 2015 / Wszelkie prawa zastrzeżone
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.