Trenerzy Tenisa Setpoint

Trochę Naszej historii i przyszłości i o tenisie w Olsztynie

2019-10-01


Trochę Naszej historii i przyszłości i o tenisie w Olsztynie:-)
Nasze działania tenisowe na terenie LO5 rozpoczynaliśmy już w 2004 roku.
Przez długie lata staraliśmy się o miejsce, w którym każdy znajdzie coś dla siebie.
Już od samego początku bardzo ważne dla Nas było, aby każdy kto będzie chciał zacząć swoją przygodę z tenisem mógł grać w trybie jaki mu indywidualnie pasuje!
I tak stworzyliśmy opcje dla tenis dla dzieci w Olsztynie od 4 roku życia. Na takich zajęciach jest mnóstwo sportowej zabawy, która rozwija motorycznie, koordynacyjnie i uczy koncentracji!
W trybie tenisa rekreacyjnego mamy również grupy dla dzieci w każdym wieku. Co ciekawe bardzo często te dzieciaki, które nie mają czasu na sport więcej niż 2 razy w tygodniu budują ciekawe relacje teniosowe ze swoją grupą trenującą. Przyjaźnie pozostają na lata... Dlatego też zdecydowana część Dzieci i Młodzieży, która przychodzi do Nas pograć w tenisa zaczyna jeździć na obozy i tak nawet po 9 lat, aż kończą z nami naukę dostając się na wymarzone studia:-)... choć Ci, którzy zostają w Olsztynie często również u Nas zostają, aby podtrzymać formę tenisową.
Od 7 lat trenujemy również Zawodników Wyczynowych. Ci Adepci, którzy lubią rywalizować i spędzać czas na korcie kilka razy w tygodniu na korcie mają u Nas dogodne warunki do trenowania tenisa. Nasz obiekt w Olsztynie jest ogrzewany, także nawet podczas największych mrozów możemy grać!
Nasi Adepci w tym roku rozpoczynają karierę w Turniejach Skrzatów!
Po olbrzymim sukcesie w Turniejach Tenis 10 , gdzie Nasza Zawodniczka Anna Tunkiewicz zdobyła kilkukrotnie Statuetkę Najlepszej Tenisistki Warmii i Mazur!
Na zdjęciach Anna Tunkiewicz ze wszystkimi pucharami z Turniejów do lat 10!
Po pierwszym turnieju Skrzatów i występie Anny Tunkiewicz, Zuzanny Czubek oraz Aleksandra Stempnia już wiemy, że i to musi się udać! Zawodniczka Anna Tunkiewicz zdobyła 3 miejsce w Turnieju Skrzatek! A w deblu wraz z Zuzanną Czubek wywalczyły 3 miejsce!
Kibicujemy Naszym i mamy nadzieję, że czas spędzony na korcie będzie owocował w fantastyczne wspomnienia na lata!

Copyright Akademia Tenisa SetPoint 2015 / Wszelkie prawa zastrzeżone
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.