Aktualności

Sukcesy naszych zawodniczek!

2019-12-10

Ostatni TYDZIEŃ był pełen sukcesów Naszych Zawodniczek!

Zuzanna Hellis- zdobyła I miejsce w kategorii Czerwonej oraz II miejsce w kategorii pomarańczowej w Mrągowie! I tu Uwaga- grała aż 8 godzin! Zaskoczyła wszystkich! Skąd taka siła i wytrzymałość? Gratulacje!

Anna Tunkiewicz- debiutanckie mecze w bardzo trudnym punktowym Rankingu Polskiego Związku Tenisa w Skrzatach! i UWAGA! w Pabianicach WTK12 w Wojewódzkim turnieju Ania III miejsca w SINGLU na 15 Zawodniczek! Żeby tego było mało II miejsce w DEBLU wraz z Zuzią Giżewską (STK SOPOT)! Dwa dni zmagań! Mecze nawet po 1,5 h...granie do 22 godziny! Mamy chyba TRIATHLONISTKI TENISOWE!

 

Copyright Akademia Tenisa SetPoint 2015 / Wszelkie prawa zastrzeżone
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.