Trenerzy Tenisa Setpoint

Nasza Akademia to fantastyczna atmosfera, którą tworzą niesamowici ludzie. Nasz zgrany zespół, trenerzy Maciej, Grzegorz, Bartosz, Łukasz, Kasjan i Piotr zawsze prowadzą treningi na najwyższym poziomie, co odzwierciedlają wyniki naszych zawodników.

Wszystko jest zawsze otoczone fantastyczną, pełną humoru atmosferą - Rodzinną i Partnerską. Nasi trenerzy są niezwykle zgrani dzięki temu każdy nasz zawodnik czuje się wyjątkowo i zawsze może liczyć nie tylko na fachową radę, ale i wsparcie!

 

 

 

Nasza Akademia SetPoint została wyróżniona przez Polski Związek Tenisowy!

2018-12-14

Nasza Akademia SetPoint została wyróżniona przez Polski Związek Tenisowy! Zostaliśmy zaproszenia jako prelegenci na Konferencji TENIS10 w Warszawie. Konferencja skierowana była do trenerów i instruktorów tenisa.  Głównym tematem konferencji było szkolenie dzieci na różnych poziomach w kategoriach wiekowych 4-10 lat.  Trener Akademii SetPoint dr Maciej Łojko miał okazję zaprezentować Nasze dokonania w zakresie prowadzenia półkolonii tenisowych- ich wzorowego prowadzenia oraz sposobów na zaintersowanie podczas wypoczynku dzieci tenisem. Pochwaliliśmy się również Naszymi Drapieżnikami- Jastrzębiem Harrisem oraz Sową Tosią:-)


Copyright Akademia Tenisa SetPoint 2015 / Wszelkie prawa zastrzeżone
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.