Trenerzy Tenisa Setpoint

Nasza Akademia to fantastyczna atmosfera, którą tworzą niesamowici ludzie. Nasz zgrany zespół, trenerzy Maciej, Grzegorz, Bartosz, Łukasz, Kasjan i Piotr zawsze prowadzą treningi na najwyższym poziomie, co odzwierciedlają wyniki naszych zawodników.

Wszystko jest zawsze otoczone fantastyczną, pełną humoru atmosferą - Rodzinną i Partnerską. Nasi trenerzy są niezwykle zgrani dzięki temu każdy nasz zawodnik czuje się wyjątkowo i zawsze może liczyć nie tylko na fachową radę, ale i wsparcie!

 

 

 

Halowy cykl 6-ciu turniejów GRAND-PRIX WARMII i MAZUR TENIS

2019-04-29

NAJLEPSI w klasyfikacji generalnej w halowym cyklu 6-ciu turniejów GRAND-PRIX WARMII i MAZUR TENIS 10:
Ania Tunkiewicz i Janek Matel (Set Point Olsztyn)

NAJLEPSI w klasyfikacji generalnej w halowym cyklu 6-ciu turniejów GRAND-PRIX WARMII i MAZUR TENIS kat do lat 14:
Łukasz Soliwoda oraz Bartosz Chodkowski (Zawodnicy SetPoint)

Po wielkim trudzie walki w cyklu 6 tygodni Adepci Tenisa z Olsztyna z Akademii Tenisa Setpoint wywalczyli Wszystko co się dało! Aż w dwóch różnych kategoriach wiekowych wywalczyli 1 i 2 miejsce!. Cieszymy się, że tenis w ich życiu odgrywa bardzo dużą rolę i że mogą realizować się w sporcie!

Gratulacje dla Naszych Adeptów! Spędzanie z Wami czasu na korcie to sama przyjemność!!!

Copyright Akademia Tenisa SetPoint 2015 / Wszelkie prawa zastrzeżone
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.