Aktualności

Gratulujemy naszym podopiecznym...

2017-04-24

Kochani!

Miło nam pochwalić się wynikami w Tenis10 - kategoria dla najmłodszych, gdzie Nasi podopieczni wykazują się już dużymi umiejętnościami i to nie tylko na arenie olsztyńskich turniejów ale i ogólnopolskich.

Nasi podopieczni poprzez zabawę uczą się nie tylko tenisa - elementów techniki, koordynacji, motoryki, ale przede wszystkim: cierpliwości i wytrwałości. Zdobyta koncentracja oraz szereg niepowodzeń wzmacniają każdego zawodnika.

Uczymy się w ten sposób walki ze stresem oraz samokontrolą. To bardzo ważne, aby już on najmłodszych lat pracować nad elementami sportowymi i mentalnymi. Wam Rodzice dziękujemy za zaufanie! Doskonale zdajemy sobie sprawę jak ciężko wytłumaczyć przegraną dziecku. To dzięki Wam i Waszemu wsparciu dzieciaki tak fantastycznie pracują!

Ostatnie dni przyniosły radosne wieści z kortów! Ania Tunkiewicz została najlepszą tenisistką Warmii i Mazur w kat do 8 lat - zdobyła 2 miejsce w kat. czerwonej oraz 2 miejsce w kat. pomarańczowej turnieju Grand Prix Warmii i Mazur (to już był finał masters - a brało w nim udział ponad 90 osób).

Nasi Adepci Zuzia Czubek i Jan Matel również świetnie zagrali w turnieju. Pech chciał, że znaleźli się w jednej grupie z Anią i nie wszyscy mogli wyjść z grupy zgodnie z zasadami - musieliśmy więc stoczyć rywalizację klubową.

Na pocieszenie jednak wiemy, że w starszych kategoriach sytuacja nie będzie się mogła powtórzyć! - zgodnie z przepisami PZT w turniejach nie mogą znaleźć się zawodnicy z jednego klubu. ;-)

Serdecznie gratulujemy Naszym podopiecznym i Rodzicom za pracę i wytwałość!


Copyright Akademia Tenisa SetPoint 2015 / Wszelkie prawa zastrzeżone
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.