Trenerzy Tenisa Setpoint

Nasza Akademia to fantastyczna atmosfera, którą tworzą niesamowici ludzie. Nasz zgrany zespół, trenerzy Maciej, Grzegorz, Bartosz, Łukasz, Kasjan i Piotr zawsze prowadzą treningi na najwyższym poziomie, co odzwierciedlają wyniki naszych zawodników.

Wszystko jest zawsze otoczone fantastyczną, pełną humoru atmosferą - Rodzinną i Partnerską. Nasi trenerzy są niezwykle zgrani dzięki temu każdy nasz zawodnik czuje się wyjątkowo i zawsze może liczyć nie tylko na fachową radę, ale i wsparcie!

 

 

 

Dzień Dziecka w Akademii Tenisa SetPoint!

2019-06-03

Tenis Olsztyn to Nasza Akademia Tenisa SetPoint;-).

Tym razem na kortach pod Naszą halą zorganizowaliśmy całotygodniowy dzień dziecka! Było mnóstwo atrakcji!
Tory przeszkód, wielkie gry planszowe, super wata cukrowa!
Nasze Przedszkolaki były w siódmym niebie;-)

Copyright Akademia Tenisa SetPoint 2015 / Wszelkie prawa zastrzeżone
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.