Aktualności

Drużyna Młodych Jastrzębi SetPoint wystartowała w Talentiadzie 2017...

2017-05-22

W ubiegły weekend, 21 maja Nasza Drużyna Młodych Jastrzębi SetPoint wystartowała w Talentiadzie 2017 - rozgrywki regionalne.

Turniej odbywał się na kortach w Olsztynie. Dzielnie walczyliśmy i udało się nam (nie ukrywamy, że towarzyszyły nam gigantyczne emocje) zdobyć drugie miejsce w kategorii tenisa oraz uderzeń z podbicia tenisowego (aby uderzyć piłkę należy na początek podbić ją rakietą i następnie uderzyć).

Braliśmy udział w 4 etapach:

  • sprawnościowy - rzuty, bieg na 20 m, wahadło czy koperta,
  • następnie rozegraliśmy mecz piłki nożnej - nie da się ukryć, że to była Nasza pięta achillesowa :-)
  • na koniec tenis i tenis z podbicia piłki, gdzie wykazaliśmy się bardzo dużymi umiejętnościami.

Graliśmy regularnie pokazując już duże umiejętności. Nasza drużyna bardzo się zżyła i trzeba zauważyć, że bardzo się wspierała w trudnych chwilach. Świetnie walczyliśmy ze stresem i potrafiliśmy wygrać mecz tenisowy gdzie wynik był na początku dla Nas niekorzystny bo przegrywaliśmy 10:5 (gra toczyła się do 11) - w ciężkiej walce Zuzi Czubek mecz ten był wygrany :-)!

Czekają Nas teraz krótkie przygotowania do następnego etapu w Radomiu!

Trzymajcie kciuki:-)

Copyright Akademia Tenisa SetPoint 2015 / Wszelkie prawa zastrzeżone
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.