Aktualności

Anna Tunkiewicz została najlepszą zawodniczką w województwie!

2017-10-16

Kochani chcielibyśmy podzielić się z Wami fantastyczną wiadomością! Anna Tunkiewicz została najlepszą zawodniczką w województwie! Zwyciężyła w sezonie letnim Green Tour Warmii i Mazur w kategorii do lat 8 i w kategorii do lat 9.

To za sprawą tak wielkiej pracy jaką wkłada na każdym treningu. Brawa dla Ani rodziców, którzy poświęcają czas na wyjazdy, turnieje, logistykę transportową i za wielkie wsparcie działań akademii. Nie ukrywamy, że bardzo się cieszymy bo praca trenerów Maćka, Bartka oraz Grześka dziś odzwierciedla nie tylko fantastyczną atmosferę na korcie ale i wyniki.

To dlatego, że nasz team ma najsympatyczniejszych zawodników i trenerów, którzy na korcie i poza nim zawsze tworzą zgrany ZESPÓŁ! Na początku jak tylko zaczynaliśmy tworzyć nasz zespół wielu wątpiło w powodzenie... Dlaczego? Bo byliśmy pierwsi w Olsztynie.

Nasza akademia dziś ma pełny zakres treningów dla dzieci od 3 roku życia... górnej granicy wiekowej nie mamy :-)

Trenują u nas grupy rekreacyjne i zawodnicze w każdym wieku, w tym dzieci, młodzież i dorośli. Każdy znajdzie zawsze tenis dla siebie, zgodnie ze swoimi potrzebami. Każdy może zawsze liczyć na kontynuacje trenowania, nigdy nie zdarzy się odmowa ze względów na brak grupy czy poziomu... zawsze planujemy cykl rozwojowy dla każdego kto u nas zaczyna swoją przygodę z tenisem!

Nasz zespół trenerów z dużymi osiągnięciami w sporcie prowadzi grupy zawsze dając z siebie wszystko. Fantastyczna atmosfera i wiele akcesoriów pozwala nam na prowadzenie w pełni profesjonalnego szkolenia. Uczymy nie tylko techniki czy taktyki, ale radzenie sobie ze stresem, radzenia sobie z porażką czy pokonywania trudności (bijemy swoje rekordy, integrujemy poprzez dodatkowe atrakcje takie jak paintball, łucznictwo, sokolnictwo, spływy i wiele innych).

Jesteśmy jedyni w Olsztynie z takim zapleczem zarówno trenerskim działającym jako jeden zespół, posiadamy maszyny do wyrzucania piłek, wszystkie rodzaje piłek tenisowych, stepery, rakiety z czujnikami, najnowsze modele rakiet do testowania, pełen asortyment do TENIS10 dla najmłodszych, czujnik do mierzenia prędkości.

Bierzemy udział w testach w Narodowej Bazie Talentów. Nasza akademia to fantastyczni ludzie - zawodnicy ich rodzice i trenerzy - zawsze zintegrowani i nastawieni na kompromisy i wsparcie!

Copyright Akademia Tenisa SetPoint 2015 / Wszelkie prawa zastrzeżone
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.