Trenerzy Tenisa Setpoint

Nasza Akademia to fantastyczna atmosfera, którą tworzą niesamowici ludzie. Nasz zgrany zespół, trenerzy Maciej, Grzegorz, Bartosz, Łukasz, Kasjan i Piotr zawsze prowadzą treningi na najwyższym poziomie, co odzwierciedlają wyniki naszych zawodników.

Wszystko jest zawsze otoczone fantastyczną, pełną humoru atmosferą - Rodzinną i Partnerską. Nasi trenerzy są niezwykle zgrani dzięki temu każdy nasz zawodnik czuje się wyjątkowo i zawsze może liczyć nie tylko na fachową radę, ale i wsparcie!

 

 

 

Akademia Tenisa SetPoint Olsztyn brała udział w Narodowym Dniu Tenisa!

2018-09-14

W minioną niedzielę mieliśmy niepowtarzalną okazję wybrać się do Warszawy na Narodowy Dzień Tenisa. Impreza odbywała się na płycie stadionu narodowego, gdzie ustawiono 50 kortów tenisowych. Było mnóstwo atrakcji dla naszych podopiecznych a największą z nich była możliwość otrzymania autografu od Agnieszki Radwańskiej i udało się! Zagraliśmy w turnieju z super wynikami! Wszyscy bawiliśmy się rewelacyjnie i mamy nadzieję, że taka impreza odbędzie się również w przyszłym roku.

Copyright Akademia Tenisa SetPoint 2015 / Wszelkie prawa zastrzeżone
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.