Aktualności

Adepci Akademii Tenisa SetPoint!

2020-04-29
Od 4 maja 2020 treningi odbywać się będą na kortach otwartych w KORTOWIE Jana Heweliusza 5, 11-041 Olsztyn.
Korty znajdują się za sklepem SPOŁEM przy Stołówce Akademickiej.
 
Z uwagi na stan epidemiczny prosimy, aby Rodzice nie wchodzili na korty (można spokojnie poczekać w samochodzie lub na trybunach- prosimy o zachowanie bezpiecznej odległości, używanie maseczek, a najlepiej pozostanie w dalekiej odległości...polecamy spacer:-).
 
Dokonamy wszelkich starań, aby zajęcia były bezpieczne i zgodne z zaleceniami MSZ.
 
Wpłaty dokonane za marzec i nie wykorzystanie ( połowa opłaty będzie przekazana w formie VOUCHERA). Voucher zostanie dostarczony w czerwcu i przekazany na treningu. VOUCHER będzie mógł być zrealizowany od lipca 2020-grudnia 2020. W przypadku trudnej sytuacji finansowej z Państwa strony będzie możliwe wcześniejsze zrealizowanie Vouchera (zgłoszenia indywidualne).
 
Osoby, które dokonały opłat za kwiecień 2020 są zwolnione z opłat za maj 2020.
 
W przypadku opadów deszczu zajęcia nie będą mogły się odbywać. Treningi będzie można odrobić w dalszych miesiącach po zniesieniu większości obostrzeń przez MSZ.
 
Dopuszcza się przeniesienie treningów na halę tenisową Akademii Setpoint w okolicy połowy maja ( w trakcie III etapu zdjęcia obostrzeń MSZ).
 
Prosimy o wyrozumiałość w okresie epidemii. Postaramy się sprostać wyzwaniu i w zdrowy i bezpieczny sposób Zaszczepić zdrowych duchem:-)
 
Do zobaczenia na korcie!!!
Copyright Akademia Tenisa SetPoint 2015 / Wszelkie prawa zastrzeżone
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.